Tarjouksessa

Jopo 1-v. 24" Italianpunainen

Hinta
404,00 €
Suositushinta
459,00 €

Helkama Isojopo 1-vaiht. 26"

Hinta
466,00 €
Suositushinta
529,00 €

Helkama Aino 26" 3-v. 2022

Hinta
668,00 €
Suositushinta
759,00 €

Jopo Vaijerilukko

Hinta
7,00 €
Suositushinta
9,00 €

Jopo 1v. 24" Fuksia

Hinta
389,00 €
Suositushinta
445,00 €
BESV TRX URBAN 1.1  (720 Wh akku!) Low Step

BESV TRX URBAN 1.1 (720 Wh akku!) Low Step

  • BESV TRX URBAN 1.1  (720 Wh akku!) Low Step
  • BESV TRX URBAN 1.1  (720 Wh akku!) Low Step

Kokosuositus: 
S =47cm (164-175cm)
M =52cm (175-188cm)
L =56cm (187-198cm)

FRAME GEOMETRY

CT-TR1.SERIES-TRX-TRX-URBAN-LADY
Frame Sizesml
Rider Height150-165CM164-175CM175-188CM187-198CM
1Top Tube Length595610620630
2Frame Reach398.5410425.5432.8
3Stack642652656665
4Stand over height542542534534
5Wheel Base1158117411901202
6Head Tube Length145155160170
7Head Tube Angle68.5°68.5°68.5°68.5°
8Seat Tube Angle73.5°73.5°73.5°73.5°
9Seat Tube Length430470520560
10Chainstay Length487487487487
11BB Drop60606060
Weight27.2 kg27.2 kg27.2 kg27.2 kg

BESV TRX URBAN 1.1 (720 Wh akku!) Low Step

Sinä päätät, minne menet TRX Urban 1.1:n avulla. Tämä on mukava ja täydellinen pyörä, jolla voit valloittaa minkä tahansa pyörätien, vaikka polkua ei vielä olisikaan. Seikkailu ei ole mahdotonta 720 Wh:n akun, 85 Nm vääntömomentin Shimano EP800 -moottorin, Shimano XT 12 -vaihteen, RockShox-haarukan 120 mm:n liikeradalla ja Maxxis Recon Race -renkaiden ansiosta. Takateline, jossa on Snap-it -järjestelmä ja korkealaatuinen LED-valaistus, tekevät tästä sähköpyörästä myös loistavan kumppanin jokapäiväiseen ajoon.

Mene pidemmälle kuin koskaan
Vähintään 720 Wh akun kapasiteetilla voit nauttia maksimaalisesta polkimen tuesta tuntikausia.

Premium Shimano -varusteilla
Tehokas EP800-energialähde yhdessä XT Deore 12 -vaihteistojärjestelmän kanssa takaavat vertaansa vailla olevan pyöräilyn päivästä toiseen.

Akun kapasiteetti 720 Wh
Shimano Steps EP800 vääntömomentilla 85 Nm
Premium Shimano XT 12 Shifter

Tässä loistava hinta/laatusuhde! Tällä ajat niin työmatkat kuin polutkin.

Saatavuus
Varastossa
Hinta
4 135,00 €
Suositushinta
4 699,00 €

Ostoskorisi

Ostoskorissa 0 tuotetta

Ostoskorisi on tyhjä

Maksutavat

Maksutavat

Toimitustavat

Toimitustavat

Suosittelemme

Crescent Elvira 7v

Hinta
2 639,00 €
Suositushinta
2 999,00 €
Lisää ostoskoriin